HP Servis Mecidiyeköy HP Servisimiz Şişli Mecidiyeköy’de bulunmaktadır. Lokasyon olarak çok merkezi bir konumda kalmamız bir çok farklı kişiye hizmet sağlamamızın avantajının yanında sizlerin ulaşım kolaylığı açısından da bizim için önemlidir. Servisimiz 10 yıllık bir bilgisayar teknik servisi deneyimine sahiptir.

HP Servis Mecidiyeköy

HP Servis Mecidiyeköy

HP Servis Mecidiyeköy Neler Yapar?

Bu hem kurumsal anlamda hem verdiğimiz hizmetin kalitesi anlamında bizleri diğer teknik servislerden ayıran özelliklerimizin başında gelmektedir. Mecidiyeköy Hp Servis merkezde bulunan bilgisayar servisimizde tüm HP marka cihazların tamir seçeneklerine yedek parça mallarına ulaşabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden ya da teknik servisimizin fiziki adresi üzerinden bizimle iletişime geçerek şeffaf servis süreçlerimiz hakkında bilgi alabilir, soru sorabilirsiniz.

Hp Servis Adresini Nereden Bulurum?

HP marka bilgisayar, laptop, yazıcı, tablet gibi tüm ekran ve model seçeneklerinde karşılaştığınız arızalara yönelik çözümler üreten uzman ekibimiz sorun tespitini doğru bir şekilde gerçekleştirerek kalıcı çözüm önerilerini sizlere sunmaktadır. Hp Servisi Mecidiyeköy tüm bu süreçte ve sonrasında teknik destek ekibimiz sizlerle daima iletişim halinde olacaktır.

Hp Servisin Çalışma Prensibi

Her teslim edilen cihaz için özel saklama kutusu atanır ve tüm parçaları ile birlikte sıvıdan ve tozdan uzak güvenli bir şekilde cihaz sahibine teslim edilmeyi bekler. Arıza tespiti yapılan cihazların kullanıcılarına fiyat bilgisi verilir ve onay beklenir. Onay verilen cihazların işlemleri Hp Servis Mecidiyeköy tarafından hassas testler ile birlikte kontrol edilerek kutuların içerisinde sahibine teslim edilmeyi bekler.